Hesaplamalarınız Son Ana Bırakmayın

Hesaplamalarınız Son Ana Bırakmayın

Kıdem ihbar hesaplama
işlemi, işten çıkarılanların alacakları tazminatları hesaplamaları için geliştirilen bir uygulamadır. Uygulama sayesinde işten çıkarılanlar her türlü haklarını hesaplamalar sonucunda detaylı bir şekilde öğreneceklerdir. Ayrıca ikramiye, ek ödemeler, prim ödemeleri gibi detayları da girerek detaylı bilgileri elde edebilirsiniz. İhbar tazminatı ile brüt ihbar tazminatını da detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Emeklilik hesaplama
sayesinde emeklilik yaşınızı öğrenebilirsiniz. Bu hesaplama aracı tüm sonuçları gösterdiği için istenilen bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra öğrenebilirsiniz. SGK hesaplama gibi işlem hizmetlerine detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Formda istenen yaş, işe giril tarihi, prim gün sayısı bilgilerini girdikten sonra son emeklilik yasasına göre emeklilik yaşınızı öğrenebilirsiniz.

Fazla mesai hesaplama
hizmetinde ise yapmış olduğunuz ek mesailer sonucu alacağınız ücreti hesaplarsınız. Haftalık olarak belirlenen çalışma saatleri dışında çalışmış olduğunuz ek saat ücretini öğrenebilirsiniz. İşe giriş tarihi, haftalık çalışma süresi gibi istenilen bilgileri net bir şekilde girdikten sonra hesaplama butonuna basarak fazla mesai ve ek ücret hesaplamasını kısa sürede yapabilirsiniz. Yararlanmak için e-devlet girişi gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir